Maszyny i urządzenia ROER

Oto rozwiązania przemysłowe
zaprojektowane przez naszych konstruktorów

Projektowanie
i produkcja
maszyn

W Roer zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Roer oferuje rozwiązania przemysłowe, które pomagają człowiekowi w codziennej pracy. Skupiamy się na bezpieczeństwie i ergonomii. Nie zastępujemy człowieka maszynami, ale szukamy nowych rozwiązań, które wspomagają jego pracę. Zapewniamy pełną dokumentację techniczną i fachowe doradztwo. Podnosimy standardy pracy.

Zanim przystąpimy do projektowania i produkcji maszyn przemysłowych na początku zawsze staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby klienta. Rozmawiamy z pracownikami, oglądamy zakład przemysłowy, dyskutujemy o koniecznych zmianach i możliwościach. Dopiero po przeprowadzeniu analizy potrzeb zaczynam projektowanie.

Zabudowy dźwiękoszczelne

Zwiększają bezpieczeństwo pracy.
Podnoszą komfort pracy.
Ułatwiają komunikację.

Myjka koszowa

Automatyczna myjka koszowa przeznaczona do mycia natryskowego form aluminiowych z zanieczyszczeń pozostałych po procesie technologicznym.

Myjka wyposażona jest w kosz obracany przez strumień wody, a do mycia wykorzystuje wodę z roztworem detergentu. Myjka posiada sterownik, w którym możemy wybrać program o odpowiednich parametrach mycia. Programy możemy ustawiać pod kątem temperatury i czasu mycia według własnych potrzeb. Rozmiary myjki już w fazie projektu są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Myjki koszowe najczęściej wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym.

Regały przemysłowe

Nasze regały przemysłowe mają półki z blatami kulkowymi lub rolkowymi. Dzięki temu ciężkie produkty łatwo ustawiamy i przesuwamy we wszystkie strony. Półki regałów są zabezpieczone tak, żeby materiały nie spadały. Wózek hydrauliczny z blatem kulkowym to urządzenie uzupełniające do systemu regałów przemysłowych. Wózek umożliwia transport produktów bez konieczności ich podnoszenia w prosty i bezpieczny sposób.

Stoły montażowe

Stoły montażowe są zrobione z profili stalowych. Do produkcji blatu używamy sklejki wodoodpornej z powłoką antypoślizgową. Blat wzmacniamy żebrowaniem. Nogi stołu mają koła - stoły można szybko przesunąć w miejsce, gdzie są potrzebne. Koła można zablokować, a stół postawić na stopach o regulowanej wysokości - stół jest stabilny podczas pracy. Stoły utrzymują ciężar do 500 kg.

Wózek dwunożycowy

Konstrukcja wózka składa się z podwójnych nożyc i platformy. Wózek wyposażony jest w 2 koła stałe i 2 skrętne, zabezpieczane hamulcami. Zaletą wózka dwunożycowego jest duży skok - platforma może zostać podniesiona na wysokość 1 m. Maksymalny udźwig platformy wynosi 300 kg. Konstrukcja i wymiary blatu mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wózki są kompatybilne z systemami magazynowymi co pozwala na bezpieczny przeładunek towaru.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

REALIZACJE


 

Transporter
grawitacyjny
spiralny

 

Transporter grawitacyjny spiralny został zaprojektowany
i wykonany na potrzeby zakładu
z kilkupoziomowym magazynem. Wprowadzone rozwiązanie gwarantuje szybki i bezpieczny transport towarów.

Maszyny i urządzenia ROER

Roer proponuje rozwiązania przemysłowe dla różnych branż. Projekty tworzone przez naszych konstruktorów odpowiadają indywidualnym potrzebom klienta. To przykładowe realizacje pokazujące możliwości projektowe i konstruktorskie naszego zespołu.

Powiedz nam o swoim problemie, a my postaramy się zaproponować jego rozwiązanie. Twój przypadek jest nietypowy i nie wiesz jakiej maszyny potrzebujesz? Skontaktuj się z nami i skonsultuj możliwe rozwiązania. 

Owijarka i magazyn

Owijarka i magazyn

Myjka koszowa

Myjka koszowa

Stół montażowy

Stół montażowy

Dygestorium

Dygestorium

Chwytak

Chwytak

Lock Out Tag Out

Lock Out Tag Out

Wózek do bel

Wózek do bel

Regał kulkowy

Regał kulkowy

Stół spawalniczy

Stół spawalniczy

Zawiesie podciśnieniowe

Zawiesie podciśnieniowe

Stanowisko montażowe

Stanowisko montażowe form

Wózek dwunożycowy

Wózek dwunożycowy

Rozwiązania ROER działają w:

SAMOCHÓD POKAZOWY

Potrzebujesz prezentacji? Dysponujemy samochodem pokazowym, który wyślemy w każdy zakątek Polski.
Jeśli chciałbyś doświadczyć pracy na którymkolwiek z produktów 3ARM, ROSCAMAT
lub zobaczyć na żywo jak wyglądają blaty rolkowe i kulkowe, powiedz nam o tym.

Zadzwoń: +48 517 164 141

samochod pokazowy inform

Inform Jakub Niedziałek Sp. z o.o.
Dębówka 17E
20-823 Lublin
NIP: 7133096652

Tel.: +48 669 047 499
Email: info@inform.lu