Gwintownice ROSCAMAT

Redukcja obciążeń
PRECYZYJNE GWINTOWANIE W KAŻDEJ PŁASZCZYŹNIE

Bazując na technologii ramion balansujących prezentujemy Gwintownice ROSCAMAT, jedyne w swoim rodzaju takie rozwiązanie na Polskim rynku.

Narzędzia te charakteryzują się wysoką precyzją, szeroką gamą zastosowań i łatwością użycia. Czy potrzebujesz gwintować w różnych płaszczyznach, czy automatycznie kontrolować głębokość gwintu, nasze narzędzia pomogą ci wykonać każdą operację z precyzją i w krótkim czasie.

Modele gwintownic pneumatycznych:

  1. ROSCAMAT 200
  2. ROSCAMAT 400
  3. ROSCAMAT 500

Modele gwintownic elektrycznych:

  1. MOSQUITO
  2. TIGER
  3. SHARK
  4. DRAGON

Zakres gwintowania M3-M36 (M42)

Urządzenie składa się z ramienia wychyłowego, które dzięki umieszczonej w środku sprężynie gazowej redukuje ciężar gwintownicy. Ramię to swobodnie porusza się zarówno w pionie jak i poziomie.  Przegubowe połączenie z ramieniem obrotowym umożliwia promienistą pracę w zakresie 360 stopni. Taki obszar roboczy  umożliwia podwyższona podstawa. Gwintownica jest zawsze umieszczona na końcu ramienia wychyłowego, dzięki autorskiemu pomysłowi Tecnospiro, może poruszać się prostopadle lub pod oczekiwanym kątem do podłoża.

Zakres gwintowania: M2-M27 (M30)

Możemy użyć maszyny Roscamat Dragon podobnej do Roscamat Tiger z tą różnicą, że Dragon posiada znacznie większą powierzchnię roboczą ze względu na większą długość ramion. Maszyna wyposażona jest w promieniowe podparcie ramion przegubowych. Można je regulować za pomocą pokrętła regulacyjnego do dogodnej dla operatora pozycji. Głowica wielopozycyjna wyposażona jest w podwójny przegub umożliwiający blokowanie i pracę w dowolnym położeniu. Maszyna jest przykręcana za pomocą trzech śrub M8 do stołu roboczego. Możemy ją także zamocować za pomocą prostego zacisku (dostępnego w akcesoriach).

Zakres gwintowania M2-M27 (M33)

Urządzenie składa się z ramienia wychyłowego, które dzięki umieszczonej w środku sprężynie gazowej redukuje ciężar gwintownicy. Ramię to swobodnie porusza zarówno w pionie jak i poziomie.  Przegubowe połączenie z ramieniem obrotowym umożliwia promienistą pracę w zakresie 360 stopni. Taki obszar roboczy umożliwia podwyższona podstawa. Gwinciarka jest zawsze umieszczona na końcu ramienia wychyłowego, dzięki autorskiemu pomysłowi Tecnospiro, może poruszać się pod prostopadle lub pod oczekiwanym kątem do podłoża.

Zakres gwintowania M2-M14 (M16)

Urządzenie składa się z ramienia wychyłowego, które dzięki umieszczonej w środku sprężynie gazowej redukuje ciężar gwinciarki. Ramię to swobodnie porusza zarówno w pionie jak i poziomie.  Przegubowe połączenie z ramieniem obrotowym umożliwia promienistą pracę w zakresie 360 stopni. Taki obszar roboczy umożliwia podwyższona podstawa. Gwinciarka, zawsze  umieszczona na końcu ramienia wychyłowego, dzięki autorskiemu pomysłowi Tecnospiro, może poruszać się pod prostopadle lub pod oczekiwanym kątem do podłoża. Zarówno prędkość gwintowania jak i opcjonalne smarowanie gwintu a także kontrola głębokości gwintowania regulowana jest na elektronicznym panelu, który znajduje się na obudowie ramienia.  Prędkość gwintowania może być dostosowana do każdego materiału, w którym wykonywany jest gwint.

SAMOCHÓD POKAZOWY

Czy potrzebujesz prezentacji? Dysponujemy samochodem pokazowym, który wyślemy w każdy zakątek Polski. Jeśli chciałbyś doświadczyć pracy na którymkolwiek z produktów 3ARM, ROSCAMAT lub zobaczyć na żywo jak wyglądają blaty rolkowe i kulkowe, powiedz nam o tym.

Zadzwoń: +48 517 164 141

Inform Jakub Niedziałek Sp. z o.o.
Dębówka 17E
20-823 Lublin

Tel.: +48 81 444 10 21
Fax: +48 81 444 10 21
Kom.: +48 607 83 07 84