Systemy magazynowe

Regały przemysłowe - takie, jakie oferujemy, pomogą Ci w profesjonalnym i bezpiecznym składowaniu różnego rodzaju towarów. Do naszych specjalizacji zaliczyć można nowoczesne rozwiązania magazynowe. W połączeniu z odpowiednimi wózkami transportowymi nasze regały przemysłowe tworzą kompletne rozwiązanie, które pozwala efektywnie transportować i składować materiały.

 

blat rolkowy

Regały z półkami rolkowymi

Regały z półkami rolkowymi to sprawdzone regały transportowe, przydatne wszędzie tam, gdzie wystarczy przesuw składowanego materiału w przód i w tył. Regał rolkowy pozwoli Ci na swobodne przemieszczanie towarów w linii prostej. Rzędy specjalnych rolek są odporne na wysokie obciążenie i uszkodzenia mechaniczne.

blat kulkowy

Regały z półkami kulkowymi

Regały z półkami kulkowymi są przydatne tam, gdzie na półce występuje potrzeba swobodnego przesuwania składowanych elementów. Regały kulkowe pozwalają na przesuwanie przedmiotów w dowolnym kierunku - nie tylko na boki, ale też przód/tył oraz po skosie. To cecha, która odróżnia je od regałów rolkowych. Regały kulkowe dają dużo większą swobodę w przesuwaniu.

Jakie są zalety regałów przemysłowych ROER?

Ułatwiają przenoszenie
i składowanie

Oferowane przez nas profesjonalne rozwiązania magazynowe sprawiają, że przenoszenie i składowanie towarów staje się prostsze i szybsze. Do naszych regałów można dokować wózki transportowe z blatami kulkowymi. Rozwiązanie to ułatwia przenoszenie detali.

Odciążają
pracownika

Regały mają również wpływ na wygodę i komfort pracy Twoich pracowników. Kulki zamontowane w blatach regału znacznie zmniejszają siłę, która jest potrzebna aby manipulować detalami na półce.

Zwiększają
bezpieczeństwo

Nasze systemy magazynowe i nowoczesne regały przemysłowe mają burty zapewniające bezpieczeństwo, Nie ma możliwości przypadkowego zrzucenia detalu z regału. Dzięki nim redukujesz ryzyko poważnych wypadków w miejscu wykonywania pracy. To bezpieczeństwo dla Ciebie i dla Twoich pracowników.

Chcesz zamówić nowe systemy magazynowe do Twojej firmy?
Regały z blatami rolkowymi i kulkowymi ułatwiają przenoszenie i składowanie towarów.,

transporter grawitacyjny spiralny
transporter grawitacyjny

Transporter grawitacyjny spiralny został zaprojektowany i wykonany na potrzeby zakładu z kilkupoziomowym magazynem. Wprowadzone rozwiązanie gwarantuje szybki i bezpieczny transport towarów.

Transporter grawitacyjny, jak sugeruje nazwa, nie potrzebuje żadnego zasilania. Transport towaru odbywa się jedynie dzięki sile grawitacji. Takie rozwiązanie magazynowe znacznie redukuje koszty, jakie trzeba ponieść w przypadku wyboru technologii zasilanej źródłem energii elektrycznej. W tym rozwiązaniu, zsuwanie produktów jest kontrolowane przez barierki ochronne. Załadunek jest możliwy na poziomie 1 i poziomie 2, a odbiór towaru na poziomie 0. Towar jest transportowany w specjalnych kuwetach o wymiarach 600 mm x 400 mm i nośności od 5 kg do 30 kg. Istnieje możliwość dostosowania tych parametrów do indywidualnych potrzeb danej firmy. Transporter wykonany jest ze stali malowanej proszkowo. Rolki grawitacyjne również są stalowe i dodatkowo pokryte powłoką ochronną.

Rozwiązania Roer działają w:

Przeczytaj co mówią o nas Klienci

SAMOCHÓD POKAZOWY - zaprezentujemy urządzenia dla przemysłu 

Oferujemy nowoczesne rozwiązania ergonomiczne. Dzięki naszej ofercie auta pokazowego masz szansę dowiedzieć się, jak działają manipulatory, jak przebiega profesjonalne projektowanie maszyn przemysłowych, a także jakie korzyści oferują zabudowy akustyczne maszyn w Twojej firmie.

ZADZWOŃ: +48 517 164 141

NAPISZ: info@inform.lu