Zabudowy dźwiękoszczelne

Zwiększają bezpieczeństwo pracy.
Podnoszą komfort pracy.
Ułatwiają komunikację.

Myjka koszowa

Automatyczna myjka koszowa przeznaczona do mycia natryskowego form aluminiowych z zanieczyszczeń pozostałych po procesie technologicznym.

Myjka wyposażona jest w kosz obracany przez strumień wody, a do mycia wykorzystuje wodę z roztworem detergentu. Myjka posiada sterownik, w którym możemy wybrać program o odpowiednich parametrach mycia. Programy możemy ustawiać pod kątem temperatury i czasu mycia według własnych potrzeb. Rozmiary myjki już w fazie projektu są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Myjki koszowe najczęściej wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym.

Regały przemysłowe

Nasze regały przemysłowe mają półki z blatami kulkowymi lub rolkowymi. Dzięki temu ciężkie produkty łatwo ustawiamy i przesuwamy we wszystkie strony. Półki regałów są zabezpieczone tak, żeby materiały nie spadały. Wózek hydrauliczny z blatem kulkowym to urządzenie uzupełniające do systemu regałów przemysłowych. Wózek umożliwia transport produktów bez konieczności ich podnoszenia w prosty i bezpieczny sposób.

Stoły montażowe

Stoły montażowe są zrobione z profili stalowych. Do produkcji blatu używamy sklejki wodoodpornej z powłoką antypoślizgową. Blat wzmacniamy żebrowaniem. Nogi stołu mają koła - stoły można szybko przesunąć w miejsce, gdzie są potrzebne. Koła można zablokować, a stół postawić na stopach o regulowanej wysokości - stół jest stabilny podczas pracy. Stoły utrzymują ciężar do 500 kg.

Wózek dwunożycowy

Konstrukcja wózka składa się z podwójnych nożyc i platformy. Wózek wyposażony jest w 2 koła stałe i 2 skrętne, zabezpieczane hamulcami. Zaletą wózka dwunożycowego jest duży skok - platforma może zostać podniesiona na wysokość 1 m. Maksymalny udźwig platformy wynosi 300 kg. Konstrukcja i wymiary blatu mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wózki są kompatybilne z systemami magazynowymi co pozwala na bezpieczny przeładunek towaru.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Ramiona balansujące (balansery) 3arm to baza systemów odciążania ROER. Równoważą ciężar montowanych do nich narzędzi takich jak: wiertarki, szlifierki, klucze pneumatyczne, nitownice, balansery, zgrzewarki, ekstrudery czy głowice pomiarowe.

Manipulatory mobilne używane są do przenoszenia materiałów, detali i produktów. Mogą być przemieszczane tam, gdzie akurat są potrzebne. Podnoszenie nawet znacznych ciężarów (do 50 kg) jest proste i bezpieczne.

Manipulatory stacjonarne służą do przenoszenia ciężkich przedmiotów bez użycia siły. Niwelują ciężar podnoszonych rzeczy wykorzystując sprężone powietrze. Manipulatory są sterowane ręcznie przez operatora. Mogą przenosić ciężary do 1000 kg.

Gwintownice ROSCAMAT bazują na technologii ramion balansujących. To precyzyjne gwintowanie bez obciążania operatora. Gwintownice mają napęd elektryczny lub pneumatyczny. Sprężyna gazowa w środku konstrukcji zapewnia płynną pracę.

SAMOCHÓD POKAZOWY

Potrzebujesz prezentacji? Dysponujemy samochodem pokazowym, który wyślemy w każdy zakątek Polski.
Jeśli chciałbyś doświadczyć pracy na którymkolwiek z produktów 3ARM, ROSCAMAT
lub zobaczyć na żywo jak wyglądają blaty rolkowe i kulkowe, powiedz nam o tym.

Zadzwoń: +48 517 164 141

samochod pokazowy inform

Rozwiązania ROER działają w:

Inform Jakub Niedziałek Sp. z o.o.
Dębówka 17E
20-823 Lublin
NIP: 7133096652

Tel.: +48 669 047 499
Email: info@inform.lu