Maszyny i urządzenia ROER

Oto rozwiązania przemysłowe
zaprojektowane przez naszych konstruktorów

Projektowanie
i produkcja
maszyn

Projektowanie maszyn przemysłowych i ich produkcja to kluczowe zadania, którymi zajmujemy się w Roer. W rezultacie dostarczamy przedsiębiorstwom nowoczesne i dopasowane do ich warunków rozwiązania ergonomiczne. Zaproponowane urządzenia przemysłowe pomagają człowiekowi w codziennej pracy - zwiększają jej efektywność oraz bezpieczeństwo. Urządzenia dla przemysłu - w tym np. manipulatory -  nie powstają dlatego, że zastępujemy człowieka maszynami, ale dlatego, że szukamy nowych rozwiązań, które wspomagają jego pracę. Zapewniamy pełną dokumentację techniczną i fachowe doradztwo. Skutecznie podnosimy standardy pracy.

Jeśli w Twojej firmie planowana jest modernizacja maszyn lub chcesz wprowadzić nowe roboty w przemyśle, zapraszamy do kontaktu.

Od czego zaczyna się projektowanie maszyn przemysłowych? Na początku zawsze staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby klienta. Rozmawiamy z pracownikami, oglądamy zakład przemysłowy, dyskutujemy o koniecznych zmianach i możliwościach. Dopiero po przeprowadzeniu analizy potrzeb zaczynamy projektowanie urządzeń.

Chcesz zlecić nam projekt maszyny lub urządzenia?
Nasze rozwiązania zwiększają bezpieczeństwo i efektywność w pracy.

REALIZACJE


 

Transporter
grawitacyjny
spiralny

 

Transporter grawitacyjny spiralny został zaprojektowany
i wykonany na potrzeby zakładu
z kilkupoziomowym magazynem. Wprowadzone rozwiązanie gwarantuje szybki i bezpieczny transport towarów.

transporter grawitacyjny spiralny

Maszyny i urządzenia ROER

Roer proponuje praktyczne rozwiązania przemysłowe dla różnych branż. Projekty tworzone przez naszych konstruktorów odpowiadają indywidualnym potrzebom klienta. Prezentujemy przykładowe realizacje pokazujące możliwości projektowe i konstruktorskie naszego zespołu. Wiemy jak ważne są maszyny przemysłowe dopasowane ściśle do warunków konkretnego przedsiębiorstwa - to właśnie wtedy osiąga się maksymalne efekty pracy.

Powiedz nam o swoim problemie, a my postaramy się zaproponować jego rozwiązanie. Jakie urządzenia przemysłowe podniosą komfort pracy w Twojej firmie? A może Twój przypadek jest nietypowy i nie wiesz tak naprawdę jakiej maszyny potrzebujesz? Skontaktuj się z nami i skonsultuj możliwe rozwiązania.

Owijarka i magazyn

Owijarka i magazyn

Myjka koszowa

Myjka koszowa

Stół montażowy

Stół montażowy

Dygestorium mobilne

Dygestorium mobilne

Szlifierka taśmowa DAS

Szlifierka taśmowa

Tablica Lock Out Tag Out

Lock Out Tag Out

Chwytak

Chwytak

Regał kulkowy

Regał kulkowy

Stół spawalniczy

Stół spawalniczy

Zawiesie podciśnieniowe

Zawiesie podciśnieniowe

Stanowisko montażowe

Stanowisko montażowe form

Wózek dwunożycowy

Wózek dwunożycowy

Rozwiązania Roer działają w:

Przeczytaj co mówią o nas Klienci

SAMOCHÓD POKAZOWY - zaprezentujemy urządzenia dla przemysłu 

Oferujemy nowoczesne rozwiązania ergonomiczne. Dzięki naszej ofercie auta pokazowego masz szansę dowiedzieć się, jak działają manipulatory, jak przebiega profesjonalne projektowanie maszyn przemysłowych, a także jakie korzyści oferują zabudowy akustyczne maszyn w Twojej firmie.

ZADZWOŃ: +48 517 164 141

NAPISZ: info@inform.lu