FAQ - Często zadawane pytania

Na tej stronie możesz znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Jeżeli masz dodatkowe pytania koniecznie skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Gwintownice

Tak, nasz samochód pokazowy jest wyposażony w urządzenia prezentacyjne, które z przyjemnością pokażemy w Państwa w firmie.

Tak, używając specjalnego modułu wiercącego możemy wiercić otwory.

Tak, wszystkie elektryczne modele Roscamat posiadają płynną regulację prędkości gwintowania w prawo oraz lewo.

Gwintownica może mieć stopę magnetyczną, dzięki której możemy bez problemu przenosić ją w dowolne miejsce na dużym detalu.

Tak, gwintownica w w odpowiedniej konfiguracji może gwintować pod każdym kątem w wersji pantograficznej.

Gwintownica elektryczna Dragon oraz pneumatyczna R500 posiadają zasięg ponad 2 metry.

Tak, gwintownica elektryczna Tiger oraz Shark mogą posiadać przystawkę, dzięki której możemy kontrolować głębokość gwintowania.

Nasze gwintownice Roscamat są w stanie gwintować w przedziale M2-M42.

Manipulatory

Oczywiście, nasz manipulator może być umiejscowiony od góry, zamontowany na statywie lub na szynie transportowej. Konfiguracja jest dowolna.

Tak, posiadamy manipulator prezentacyjny w wersji mobilnej na naszym samochodzie pokazowym. Z przyjemnością Państwa odwiedzimy i zaprezentujemy manipulator w całej okazałości.

Wszędzie tam, gdzie pracownik jest narażony na podnoszenie ciężaru powyżej dozwolonego minimum w nieergonomicznych pozycjach np. wyjęcie/włożenie detalu z/do obrabiarki gdy detal waży 20 kg i muszą robić to 2 osoby, które mogą być narażone na wypadek.

Manipulator serii M5 łącznie z głowicą ma zasięg 2,2 m, a wersji przedłużonej nawet powyżej 3 metrów.

Manipulator może być wyposażony w głowicę dostosowaną do detalu klienta. Może to być magnes, przyssawka podciśnieniowa, chwytak pneumatyczny lub inna specjalnie zaprojektowana przez naszych konstruktorów na potrzeby klienta.

Tak, manipulator może być mobilny dzięki specjalnemu wózkowi, który może być wyposażony w napęd elektryczny.

Nasz manipulator 3arm model M5 jest w stanie dźwignąć ciężar do 50 kg.

Ramiona balansujące

Tak, ramiona balansujące 3arm odbierają część drgań oraz wibracji z narzędzi. Potwierdzają to badania producenta.

Ramiona mają bardzo szerokie spektrum zastosowania od balansowania kluczy pneumatycznych, szlifierek kątowych do skanerów pomiarowych itp.

Nie, nasze ramiona nie potrzebują żadnego zasilania. Dzieje się to dzięki specjalnie zaprojektowanym sprężynom gazowym. Wyjątkiem jest  wersja z hamulcami pneumatycznymi, do której potrzebujemy zasilania pneumatycznego.

Tak, głowice występują w standardzie do narzędzi, ale również projektujemy i wykonujemy głowice niestandardowe dopasowane do potrzeb klienta.

Maksymalnie ramię może mieć zasięg nawet do 3 metrów.

Ramiona balansujące 3arm mogą zrównoważyć ciężar do 35 kg.

Load More

Inform Jakub Niedziałek Sp. z o.o.
Dębówka 17E
20-823 Lublin
NIP: 7133096652

Tel.: +48 669 047 499
Email: info@inform.lu