FAQ - Często zadawane pytania

Na tej stronie możesz znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Jeżeli masz dodatkowe pytania koniecznie skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Gwintownice

Tak nasz samochód pokazowy jest wyposażony w urządzenia prezentacyjne które z przyjemnością zaprezentujemy u Państwa w firmie.

Tak używając specjalnego modułu wiercącego możemy wiercić otwory.

Tak wszystkie elektryczne modele Roscamat posiadają płynną regulację prędkości gwintowania w prawo oraz lewo.

Gwintownica może mieć stopę magnetyczną dzięki której możemy bez problemu przenosić ją w dowolne miejsce na dużym detalu.

Tak gwintownica w w odpowiedniej konfiguracji może gwintować pod każdym kątem w wersji pantograficznej.

Gwintownica elektryczna Dragon oraz pneumatyczna R500 posiada zasięg ponad 2 metry.

Tak gwintownica elektryczna Tiger oraz Shark może posiadać przystawkę dzięki której możemy kontrolować głębokość gwintowania.

Nasze gwintownice Roscamat są w stanie gwintować w przedziale M2-M42

Manipulatory

Oczywiście nasz manipulator może być umiejscowiony od góry jak i zamontowany na statywie lub na szynie transportowej. Konfiguracja jest dowolna.

Tak posiadamy manipulator prezentacyjny w wersji moblinej na naszym samochodzie pokazowym. Z przyjemnością Państwa odwiedzimy i zaprezentujemy manipulator w całej okazałości.

Wszędzie tam gdzie pracownik jest narażony na podnoszenie ciężaru powyżej dozwolonego minimum w nieergonomicznych pozycjach np. wyjęcie/włożenie detalu z/do obrabiarki gdy detal waży 20 kg i muszą robić to 2 osoby które mogą być narażone na wypadek.

Manipulator serii M5 łącznie z głowica ma zasięg 2,2m a wersji przedłużonej nawet powyżej 3 metrów.

Manipulator może być wyposażony w głowice dostosowaną do detalu klienta. Może to być magnes, przyssawka podciśnieniowa, chwytak pneumatyczny lub inny specjalne zaprojektowany przez naszych konstruktorów do potrzeb klienta.

Tak manipulator może być mobilny, dzięki specjalnemu wózkowi który może być wyposażony w napęd elektryczny.

Nasz manipulator 3arm model M5 jest w stanie dźwignąć ciężar do 50 kg.

Ramiona balansujące

Tak ramiona balansujące 3arm odbierają część drgań oraz wibracji z narzędzi. Posiadamy na to badania producenta.

Ramiona mają bardzo szerokie spektrum zastosowania od balansowania kluczy pneumatycznych, szlifierek kątowych do skanerów pomiarowych itp.

Nie nasze ramiona nie potrzebują żadnego zasilania dzieje się to dzięki specjalnie zaprojektowanym sprężynom gazowym. Wyjątkiem jest tylko wersja z hamulcami pneumatycznymi do którego potrzebujemy zasilenia pneumatycznego.

Tak głowice występują w standardzie do narzędzi, ale również projektujemy oraz wykonujemy głowice niestandardowe dopasowane do potrzeb klienta.

Maksymalnie ramie może mieć zasięg nawet do 3 metrów.

Ramiona balansujące 3arm mogą zrównoważyć cięzar do 35 kg.

Load More

Inform Jakub Niedziałek Sp. z o.o.
Dębówka 17E
20-823 Lublin

Tel.: +48 81 444 10 21
Fax: +48 81 444 10 21
Kom.: +48 607 83 07 84